Staff sergeant selections (2A6X6)

2A6X6

ADAMS JENNYLYN CAB

ALLBRITTON JEFFREY

AMATO VINCENT TYLE

ANDERSON DALTON WI

ANDERSON DANIEL T

ANGER BRETT MILON

AYERS JONATHAN RYA

BALDWIN DYLAN SCOT

BALICOCO RANDY MEN

BALLARD JOHNATHAN

BARBER DANIEL RAY

BARTLETT DAVID SCO

BAUMGART MATTHEW J

BENNETT DAVID KENT

BOSTON DALTON LAIN

BROYLES DAVID GARY

BRYANT DAVID GRAHA

BRYANT PAUL MICHAE

BURGESS ZACHARY TA

BURT JESSE DUANE

BUTLER PATRICK EDW

CAPUCHIN RAUL

CARROLL JONATHAN J

CEPEDA PASTRANA RI

CHALUISAN VICTOR E

CLOHESSY NICHOLE L

COLIN JOSEPH GARCI

COOK BRIAN LAWRENC

COOK TREVOR BENJAM

CROSS MICHAEL SCOT

CRUTCHFIELD KENNET

CUSTIS ANDREW CHRI

DEIBERT KENNETH JA

DELA CRUZ ANGELO H

DESMOND CLINTON BR

DIXON MATTHEW JACO

DUNNE ANDREW JOSEP

EADES MALCOLM HAMI

EIBER THOMAS NATHA

ENGLISH DERICO D

ESMIEU RUSSEL ARTU

FARRIS ROBERT DOMI

FIELDS GARRICK N

FLANAGAN BYRON WAD

FLOYD JERROD CARL

FOWLERTYREE JONEA

FRAZIER QUENTEZ T

GARCIA PHILIP MICH

GARZA GARY P

GILLEN JACOB ARTHU

GORDON JOSEPH CHAR

GREAVES KHALIL ABD

GROVE DAVID MICHAE

GRUBB JASON MICHEL

HAMILTON SHANE WIL

HAMLET JOEL WAYNE

HANDY DEMETRIUS LE

HARRINGTON DEREK M

HARTMAN SONNY LEE

HARVEY MARY IRENE

HAZI WILLIAM JAMES

HERRINGTON KYLE AN

HICKS TRAVIS JOHN

HINES JEFFREY THOM

HOLT CHRISTOPHER W

HOWARD DANIEL JOSE

HUANG JAMES LIAN

HULL NICHOLAS QUIN

JAGOW GEORGEANNA N

JANOUSEK MATTHEW J

JENKINS NICHOLAS J

JOHNSON ALLEN JAME

JONES MATTHEW GRAN

KIMMET ADAM RONALD

KRONICK OLIVIA ANN

KRYNOCK NICHOLAS P

LAKES BENJAMIN

LAMB ALLAN JAY

LAW HARRISON PHILL

LAWRENCE DIANE MAR

LAZARO LEOPOLDO

LEAL ROLANDO RAUL

LEATHERS CALVIN RA

LETT ASHLEY STARR

LEWIS JOSE ANGEL

LLANES JOSHUA JOEL

LOPEZ DRU JR

MARTINELLI JOSEPH

MATHIS THOMAS EARL

MCCLAIN PAUL AARON

MCGOVERAN TYLER JO

MCKEOWN COREY JOSE

MEDINA HERNANI NAP

MELDER KYLE YUNSAM

MITCHELL ADAM JAQU

MOORE TIMOTHY MICH

MOORE WILLIAM MATT

MURPHY CHRISTOPHER

MYERS JOSHUA EDWAR

NIDA KEVIN CURTIS

OLSTAD JASON MICHA

ORR CHRISTOPHER GE

ORR JORDAN KAVEH

ORTIZ RODRIGUEZ FR

OWENS ZACHRY T

PARKER BRANDON PIE

PARRISH KYLE LYLE

PERALTA KRAMER KIA

PERRY MATTHEW BENT

PIERSON DAVID MICH

PITTMAN KENNETH LA

POPPE ANTHONY RAY

QUINSLAND PAUL ALE

RADER JARRETT WILL

RAMSEY KEVIN WAYNE

REYNOLDS KATHRYNJO

RICE PARKER ALLEN

RICHARDSON MICHAEL

ROCHA BRANDON HECT

ROCHE DANIEL JOHN

RODRIGUEZ CESAR JA

SANDERSTHAXTON TRO

SCHNEIDER TODD FRA

SCHULTZ JUSTAN DAN

SEYMOUR TREVOR PAX

SHEPPARD ARRON KEE

SHOL JAQULYN MARIE

SPECK JEREMY EDWAR

SPENCER DOUGLAS DE

STABLER JONATHAN M

STAPLES JACOB EUGE

STEVENS JOHN JOSEP

STIEHL STEVEN ANDR

STOENNER ALEXANDER

STURGEON JONATHAN

SUAREZ KEVIN ROBER

SWEIGART JACKSON L

TORRES CHRISTOPHER

TRAVIS MICHAEL PAT

TRAVIS OLGA MARIT

TUCKERBRANN REBECC

VASSAR IAN MICHAEL

VELAZQUEZ JUAN CES

VILLARREAL JOHN MI

WACHTER BRENT JAME

WAGGONER AUSTINRAN

WALES BRIAN PATRIC

WATSON ERIC WAYNE

WELLS CHRISTOPHER

WHITE JUSTIN BRADL

WHITE WILLIAM BLOI

WHITEFORD MATTHEW

WIEGHAT TYSON ALEX

WILBORN DANIELLE N

WILMES TIMOTHY LEE

WINN KIRBY LLOYD

WOLLBERG DILLON GR

WOODARD JEFFREY EL

WOODS WAYNE ANTHON

WRIGHT DERRELL MAR